نتایج جستجو برای عبارت :

هر زمان که خواستید برنامه نویسی را شروع کنید مطالعه کنید

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نویسی جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک برنامه نویس هستید و میخواهید حرفه ا
چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نویسی جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک ب
زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زم
مدیریت زمان، به معنای استفاده‌ی صحیح از زمان و تواناییِ ذخیره‌ی زمان اضافه در کارها می‌تواند باشد. مدیریت زمان را هم در مطالعه و هم در آزمون دادن بایستی مدنظر قرار داده و اجرا کرد. البته این دو به هم وابسته هستند. لذا در وهله‌ی اول باید مدیریت زمان در منزل و حین مطالعه اجرا شود و در وهله‌ی دوم با کمک تکنیک‌های ویژه در جلسه‌ی آزمون نیز مدیریت زمان داشت.
برای شروع در منزل موارد زیر در حین مطالعه باید رعایت شود:
    هدف‌گذاری تعداد صفحه قبل ا
با اتمام امتحانات و شروع تابستان، رسماً سال کنکور 99 برای دانش آموزان آغاز میشود و آن دسته از داوطلبین هم که کنکور داشته اند و چندان از آن راضی نبوده اند به فکر مطالعه برای سال بعد می افتند و برنامه ریزی کنکور را شروع میکنند.
ادامه مطلب
◀️ صبح ها بیشتر سعی در یادگیری مطالب داشته باشید.
◀️ درس هایی را که نیاز به مرور دارند ؛ ترجیحا به شب موکول کنید.
◀️ بلافاصله پس از غذا خوردن با شکم پر مطالعه نکنید.
◀️ قبل و بعد از مطالعه، حتما استراحت کنید.
◀️ هنگام هیجان های عصبی ،ترس ،خشم اضطراب وکینه وناراحتی مطالعه نکنید؛زیرا تمرکزندارید.
◀️ برای مطالعه شوروشوق واشتیاق فراوان داشته باشید. 
◀️ درحالت خستگی وبی خوابی مطالعه نکنید، چون برای مطالعه تمرکزحواس ندارید.
◀️ انتظار بی ج
۱- بلند پروازی نکنید؛ برنامه را بیش از حد توان تنظیم نکنید، واقع بین باشید!
۲- مباحث پیچیده و سخت را زمانی مطالعه کنید که کارایی و توان ذهنی بیشتری دارید.
۳- رعایت تنوع مطالعاتی در یک روز؛ حتما حتما در برنامه ی یک روز درس های متفاوتی را قرار داده و تنها یک درس خاص را مطالعه نکنید.
۴- تک برنامه ای باشید؛ از آشفته کردن ذهنتان با چند برنامه ای بودن و برنامه های درهم و نامنظم خودداری کنید.
۵- تا حد ممکن تعداد تست هایی که قراراست در یک هفته کار کنید را
همراه هستیم با شما از وبسایت اموزش افزایش ، حافظه ، تندخوانی و تمرکز موضوع این قسمت ؛ مطالعه قدرتمند
.
.
☑️مهم ترین رکن  و اولین مرحله در داشتن یک مطالعه ی قدرتمند دانستن هدف و برنامه ریزی می باشد.
قبل از شروع مطالعه باید هدف خود را کاملا مشخص کنید و برای رسیدن به آن هدف یک برنامه ی جامع داشته باشید.
خواندن بدون برنامه تمرکز شما را به قدری کاهش می دهد که شاید بیش از ۵۰ درصد متن را فراموش کنید و یا اصلا یاد نگیرید.
.
.
منبع ؛ کانال تلگرامی ؛ https://t.m
سلام
در ابتدا یادگیری برنامه نویسی را با زبان سی شارپ به لطف یکی از دوستان شروع کردم که راهنمایی های اون در ابتدا واقعا سازنده بود. سی شارپ برای نیاز من عالی بود و خوشبختانه مشکل اون زمان من رو حل کرد و نقطه ای شد برای شروع یادگیری زبان های برنامه نویسی.
دوره های آموزش مقدماتی و پیشرفته سی شارپ سایت تاپ لرن عالیه، پیشنهاد میکنم اگر علاقه مند هستید حتما این دوره رو مشاهده کنید. جا داره همین جا از آقای ایمان مدائنی مدرس این دوره کمال قدردانی رو
اصول مطالعه و یادگیرى‏ :
عمدتاً در زمان امتحان، براى بهبود و افزایش یادگیرى، باید اصول زیر رعایت گردد: 
اصول پیش از شروع مطالعه: 
1- تعیین هدف و انگیزه 2- تعیین مدت لازم‏3- تعیین مقدار مطالعه‏4- انتخاب محیط مناسب‏5- اجتناب از امورى مانند پر بودن معده، اضطراب‏هاى نابه جا و تخیلات‏ اصول هنگام مطالعه:
1-مطالعه فعال و جدى‏2- حفظ آرامش‏3- در صورت امکان یادداشت بردارى نکات مهم‏4- برخورد سؤالى با مطالعه آموختنى‏5- ترک افکار منفى‏6- تمرکز حواس‏7- اس
برنامه ریزی برای درس خواندن در تابستان
اگر میزان ساعات مطالعه در تابستان را در برنامه تان مشخص کنید بهتر می
دانید در تابستان چقدر درس خوانده اید. و بهتر می توانید درس ها را پیش
ببرید در ضمن وقت های خالی هم در برنامه تان مشخص می شود که می توانید برای
آنها هم برنامه ریزی کنید.
 معیار چهارم: تعیین اولویت بندی دروس 
برنامه ریزی برای تابستان پایه یازدهم: اولویت بندی در
هر برنامه ای از ملزومات آن برنامه می باشد. اولویت بندی در دروس باعث نظم
دهی د
برنامه ریزی درسی:مطالعه قسمت پر اهمیت موفق بودن تحصیلی می باشد.
ولی برخی اوقات پیدا کردن وقت کافی و مناسب برای مطالعه کردن دشوار به نظر خواهد رسید.
مخصوصا خواندن قسمت هایی که به مرور فراوان تری احتیاج دارند.برنامه ریزی درسی
برنامه ریزی خوب درسییکی از شیوه‌های با اطمینان برای موفق شدن.در مطالعه دارا بودن یک برنامه ریزی درسی می‌باشد.یک برنامه ریزی درسی مطلوب می‌تواند راهگشا باشد .حتی اگر انجام دادن آن خیلی از آن چیزی که ما تصور می کنیم دشوا
دو روش برای بهبود یادآوری و جلوگیری از اشکال در بازخوانی اطلاعات وجود دارد که عبارت است از:
الف: یادگیری تفهیمی:روش اول بیان می کند که شما برای اینکه بتوانید مطالب را به یاد بیاورید و بازخوانی کنید، باید ابتدا بسته های اطلاعات را به درون حافظه بلند مدت فرستاده باشید. این پرتاب بسته های اطلاعات به انرژی نیاز دارد که این انرژی را کیفیت مطالعه شما، میزان توجه و علاقه شما به موضوع مورد مطالعه و تکرار مباحث تأمین می کند. پس برای مرور مطالب، باید آ
مروز در این مقاله آموزشی می خواهیم به شما آموزش بدیم که در محل های شلوغ چطور مطالعه کنیم و مطالب را متوجه شویم.  یکی از طلایی ترین و در عین حال شلوغ ترین زمان ها برای کنکوری ها مطالعه در عید نوروز است خیلی از دوستان می خواهند در عید نوروز مطالعه داشته باشند ولی با توجه به شلوغی نوروز و عدم تمرکز در آن نمی توانند.

مطالعه ادامه مطالعه در محل های شلوغ
 ١. برای مطالعه به خودت پاداش بده! 
تو هم می‌توانی از این روش استفاده کنی و به خودت پاداش بدهی. این جایزه می‌تواند یک خوراکی یا تماس با یک دوست صمیمی یا دیدن قسمتی از فیلم و کارتون مورد علاقه‌ات باشد.
اگر مطالعه با علاقه صورت بگیرد، بسیار سازنده و اثرگذار خواهد بود.می‌توانی امتحان کنی!
٢. برای کارهایت برنامه‌ی مشخص داشته باش
در صورتی که برای هر یک از کارهایت وقت مشخصی درنظر بگیری، موفق‌تر خواهی بود؛ زیرا بدن انسان به این برنامه‌ها عادت م
بهترین برنامه ریزی برای کنکور
برنامه ریزی روزانه برای کنکور

توجه داشته باشید که برای برنامه ریزی روزانه، باید 5 درس را در یک روز در نظر بگیرید.
درس ها را به چند بخش تقسیم کنید و ساعات مطالعه آنها را هفته پخش کنید.
مثلا برای درس زیست 4 روز در نظر بگیرید و در هر روز 2 ساعت مطالعه کنید.
در برنامه ریزی روزانه باید تکالیف خود را نیز مشخص کنید.
هرتعداد تست یا مسئله ای که باید حل شود را در برنامه یادداشت کنید.
منابع و کتاب هایی که مطالعه می کنید را مشخص
من بیشتر ازدو سه ساعت توی روز نمی تونم درس بخونم.
چطور زیادش کنم؟
پاسخ :
سلام
١- دلایل تعلل خود را در افزایش ساعت مطالعه، یادداشت کنید و برای حل آن ها بکوشید. 
برای مثال اگر دلیل تعلل شما نداشتن برنامه منظم است، حتما برای خود برنامه ای تنظیم کنید تا بتوانید پیشروی مناسبی داشته باشید. 
٢-  در یک آزمون آزمایشی مناسب شرکت نمایید. شرکت در یک آزمون آزمایشی به شما کمک می کند تا با جدیت به اجرای برنامه بپردازید و پیشروی مناسبی  داشته باشید. 
۳- سعی کنی

خیلی از ما ساعت‌های زیادی از زمان خود را با گوشی موبایل و اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانیم.‌
‌ می‌شه از همین ساعت‌های فراغت هم استفاده مفید کرد
اگه برنامه‌نویسید یا دوست دارید برنامه‌نویسی یاد بگیرید پیشنهاد میکنیم  با این اپلیکیشن ها کار کنید. ‌این ۴ برنامه به شما کمک می‌کنند تا از زمان‌های از دست رفته خود روی موبایل هم بتوانید استفاده کنید و منابع خوبی برای یادگیری و پیشرفت در برنامه‌نویسی هستند.
1- sololearn
سولولرن یک
برنامه نویسی
مبحثی است که کم و بیش همه افراد علاقه مند به دنیای فناوری اطلاعات و
ارتباطات به آن اشتیاق دارند. گاهی این علاقه آنقدر زیاد می شود که فرد
تصمیم می گیرد تا شروع به یادگیری برنامه نویسی کند. اما وقتی وارد دنیای برنامه نویسی می شوند با کوهی از سوالات و زبان های مختلف روبرو میشوند که انتخاب راه برای آنها بسیار سخت می شود.
از کدام زبان برنامه نویسی شروع کنم ؟ کدام زبان برنامه نویسی بهتر است ؟ کدام زبان برنامه نویسی پول ساز تر است؟ و ...
خب این درس اول علوم دبستانه :)))
اما چند تا سؤال
اولین هدف معلم چیه؟
کتاب خوب چه کتابیه؟
خب فعلا اونا را ول کنید یه سؤال دیگه
دانمشند کیه؟
خب دانشمند کسیه که دانش را میمنده! نه؟
اون طور که از ظاهر امر پیداست مهمترین کار دانشمند مطالعه است. اما نه اون مطالعه، انواع و اقسام مطالعه
مطالعه به کمک کتاب، مطالعه به کمک معلم، مطالعه به کمک مشاهده مستقیم
پس مطالعه فقط کتابخوانی نیست. مطالعه یه فرآیند هدفمند و مستقله
هسته داخلی مطالعه و هدف اولی مطالعه چ
آیا به نمره IELTS 7 یا بالاتر نیاز دارید؟ آیا زمان و هزینه شما برای آماده سازی آزمون آیلتس محدود است؟ اگر شرایط شما به گونه ای است که، باید برای داشتن آمادگی در آزمون آیلتس، از تک تک روزها و دقایق خود استفاده بهینه کنید و اگر می خواهید برنامه مطالعاتی خودتان را داشته باشید، این مقاله را مطالعه کنید و با چهار نکته که در ایجاد یک برنامه مطالعاتی باید در نظر گرفته شوند آشنا شوید.
۱-یک برنامه مطالعه متعادل ایجاد کنید
برای گرفتن نمره ۷ یا بالاتر در آ

دوره آموزش زبان Java از مقدماتی به همراه پروژه عملی

زبان جاوا یکی از مطرح ترین و قدرتمند ترین زبان های برنامه نویسی است ‌. زبان جاوا زبانی شی گراست و از قوانین شی گرایی استفاده میکند . با آموختن زبان جاوا میتوانید برنامه های مختلفی را به صورت cross-platform یا چند سکویی ایجاد کنید . ومیتوانید برنامه های دسکتاپ ویا وب ویا موبایل را ایجاد کرده و از آنها استفاده کنید.در این دوره تمام مواردی که برای شروع از صفر برنامه نویسی مورد نیاز است گفته خواهد شد
سازمان نظام مهندسی هم مانند بسیاری از سازمان ها و ادارات آزمون نظام مهندسی اسفند 98 را به دلیل قطع زنجیره کرونا زمان آزمون را تغییر دادند.

اما همیشه بعد از این کنسلی ها سوالاتی مطرح می شود مانند آیا امکان ثبت نام برای کسانی که از آزمون اسفند 98 باز موندن وجود دارد؟ آیا با توجه به شرایط موجود در جامعه باز هم دوبار آزمون نظام مهندسی 99 دوبار برگزار خواهد شد؟
پاسخ: در صورتی که قرارِ بر برگزاری آزمون یکبار در سال باشد قطعا زمانی برای ثبت نام آن
هر کسی باید از جایی شروع کند، درست است؟ اگر اولین بار است که ورزش کردن را جدی گرفته‌اید، شاید سردرگم شوید که از کجا باید شروع کرد.
اغلب برنامه‌های ورزشی که پیدا خواهید کرد، برای افرادی تدوین شده که تجربه‌ی خوبی در تمرینات ورزشی دارند، و یا اینکه خوش اندامند. چنین برنامه‌هایی برای تازه کارها واقعا سخت است، حتی احتمالش هست که آسیب‌هایی جدی ببینند.
ادامه مطلب
من کارهای جدیدی را که در محل کار امروز به من تخصیص داده می شود، از فردا شروع می کنم.
امروز را می گذارم برای تغییر برنامه ی زمان بندی کارهایی جاری (البته اینکه می گویم تغییر زمان بندی کارها نه اینکه برای همه کارهای یک زمان مشخص دقیق و وجود داشته باشد نه، یک چیزی در ذهن آدم هست که مثلا این کار را تا این موقع انجام می دهم، این کار را تا ان موقع، و با این تغییر خودبخود جا و مدت این کارها عوض می شود)
(ایده از روز ارجاع پروژه مدیریت عملکرد به من-11 دی 97)
مطالعه بخش مهمی از موفقیت تحصیلی است. اما گاهی اوقات پیدا کردن وقت کافی برای مطالعه، سخت به نظر می‌رسد. مخصوصا خواندن بخش‌هایی که به مرور بیشتری نیاز دارند. یکی از راه‌های مطمئن برای موفقیت در مطالعه، داشتن یک برنامه ریزی درسی منسجم است. یک برنامه‌ی درسی مناسب می‌تواند راه‌گشا باشد، حتی اگر انجامش خیلی از آن چیزی که ما فکر می‌کنیم سخت‌تر به نظر برسد. شما نه‌تنها باید بر اساس اولویت مطالب برنامه‌ریزی کنید، بلکه باید آن‌قدر هوشمندانه
به نام خدای مهربون
1 بهمن 98
همیشه شروع حس قشنگی به همراه دارد
شروع هایت را به خاطر بیاور
شروع مدرسه و تحصیل...شروع سال جدید...شروع زندگی مشترک...شروع دوستی ...شروع فعالیت جدید و...

شروع همراه است با انگیزه... امیدواری ...هیجان...شورو شوق رسیدن

و امروز من همراه بود با تمام این حس های ناب
همراه بود با هدف گذاری های جدید که برای خود انجام دادم
همراه بود با تعهد هایی که به خود دادم
همراه بود با برنامه ریزی  
و در ادامه همراه با اقدام
تا در پایان این آغاز
اینکه میتوانم بنویسم حس خوبی در من ایجاد میکند،حس شور و زندگی.باید تا پایان امروز کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال را تمام کنم و بعد با کمک نکته برداری از آن ،برنامه مخصوص خودم را بنویسم.این روزها که به لطف قرنطینه در خانه ایم بهترین زمان برای تغییرات خوب است.به امید اینکه موفق بشوم.
یکی از مشاغل پر درآمد و البته بسیار پر طرفدار در میان فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با فناوری و البته سایر رشته ها، برنامه نویسی هست. تمام این فراد قبل از ورود به دنیای برنامه نویسی، سوالات زیادی در ذهن خود دارند، سوالاتی مانند اینکه برنامه نویسی رو از کجا شروع کنم؟ بهترین زبان برنامه نویسی چه زبانی هست؟ چقدر باید برای یادگیری برنامه نویسی زمان بزاریم و سوالاتی از این قبیل. خیلی از دوستان و اطرافیان این سوال رو از من میپرسن که کار تو دقیقاً
به نام خدا
شروع برنامه یک کنکوری از صفر مطلق با هدف روزانه مطالعه 14 ساعت مفید
و رسیدن به هدف شیرین تر از عسل یعنی همون ... (همه در جریانن)

شروع برنامه از 1398/02/15

برنامه روزانه روی وبلاگ مثل گزارش کار روزانه قرار میگیرد
افرادی که میخوان میتونن گزارش کاراشون بفرستن

امید به خدا
پرسش و پاسخ های QA مربوط به تست برنامه های موبایل
آیا برای یک مصاحبه شغلی برای تست برنامه های موبایل آماده میشوید؟ ما برایتان  پرسش و پاسخ های مربوط به این شغل را فراهم نموده ایم. پس خودتان را آماده کنید.
با افزایش فناوری در تمام دنیا ، از آن طرف نیز تست برنامه ها و وب سایت های طراحی شده برای دستگاه های مختلف تلفن همراه هر روز تقاضای بیشتری پیدا میکند.
اگر قرار است برای یک پروژه ای با برنامه نویسی مصاحبه کنید ، توسط آنها متعجب نشوید. در عوض ب
بهترین روش  درس خواندن در زمان امتحانات
روش درس خواندن در زمان امتحانات در بین دانش آموزان متفاوت می باشد.
ولی اکثر آنها در پی روشی هستند که بتوانند درست مطالعه کنند و در امتحانات موفق شوند.
روش صحیح مطالعه چهار مزیت اساسی زیر را برای دانش آموزان دارد:
-کاهش زمان مطالعه
-افزایش میزان یادگیری
ادامه مطلب
با اکراه شروع به مطالعه کردم. روزها در کیف با خودم به محل کار بردمش...
تا روزی هوس مطالعه به سرم بزند ولی حربه خوبی نبود...
قرنطینه نوروز 99، من باب همه گیری کرونا یا همان کویید 19، بهانه خوبی شد برای شروع کتاب.
کتابی که به محض شروع، میل به مطالعه و اتمام آن، شعله ور شد. 
نثری خوب، روان و عالی و داستانی که مخاطب را تشنه تا انتهای ماجرا میکشد و می برد. 
فراز و نشیب زندگی احمد، مزید بر جذابیت داستان است.
کتابی که بر خلاف کتاب هایی از این دست، از نظریه پر
توصیه های نوروزی به داوطلبان کنکور ; بهار
در راه است سال دیگری از راه میرسد وبرای شما کنکوری های عزیز عید امسال
معنی دیگری دارد.عید بهترین فرصت برای مطالعه است. این را همه کنکوری ها به
ویژه دانش آموزان سال چهارم می دانند.چون دو هفته وقت دارند تا به مرور
درس های سال گذشته یا جبران کم کاری ها و تقویت نقاط ضعف خویش بپردازند.شما
باید به عنوان یک داوطلب کنکور دیدگاه خود را نسبت به تعطیلات نوروزی
تغییر دهید،یعنی اگر در سال های گذشته در ایام نورو
برنامه ی من برای جبران تایم از دست رفته اینه :
قصد ندارم توی باقی ازمون های تابستون قلمچی شرکت کنم.
اولین آزمون مهرماه قلمچی در تاریخ 5 مهر برگذار میشه که یک آزمون تعیین سطحه.
برنامه ی من ، کسب آمادگی برای این آزمون تا 30 روز آینده س .
من قصد دارم مطابق برنامه راهبردی قلمچی در تابستون ، توی این 30 روز درس بخونم و برای آزمون تعیین سطح آماده بشم.
قلمچی در طی تابستون 5 آزمون برگذار کرد ( و می کنه ) که برای رسیدن به مباحث هر آزمون ، 2 هفته فرجه دارن دانش آم
یه زمانی برنامه ی کاریم یه مقدار دیر تر شروع می شد . برنامه ریخته بودم صبح بعد نماز یه تعقیبی ، دعایی ، مناجاتی انجام بدم . و این که بشینم و "تفکر" کنم و گاهی توی وبلاگ بنویسمش . اون موقع ها وضعم خیلی بهتر بود . اما حالا که برنامه هام تغییر کرده و صبح باید زودتر برم بیرون . از اون طرف شب ها هم که نمیشه به این زودی خوابید ، عملا این برنامه ی بعد از نماز صبحم منتفی شده . و احساس می کنم ریشه ی این سلوکِ مرده از همین جاست ...
این که فراموش کردم چی مهمه ، چی م
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تحصیلی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
 برنامه ریزی دکتری 99
اطلاعاتی در مورد زمان بندی برنامه ریزی
 زمان ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99
ثبت نام دکتری آزاد
اطلاعاتی در مورد برنامه ریزی دکتری
سایتی در مورد دکتری 99
اطلاعاتی در مورد دکتری و برنامه ریزی آن
اطلاعاتی در مورد دکتری آزاد 99
سایتی در مورد روش مطالعه برای کنکور دکترا سراسری ۹۹
سایتی در مورد زمان ثبت نام آزمون
امروزم با کلافگی و حس اسارت شروع شد، به گریه طول تماشای فیلم و حسرتِ مادر نبودن و آرزوی زودتر تموم شدن زندگی‌ام رسید و در نهایت، ساعت ۲ شب،، تو خیالات قبل از خواب، با تصور اینکه ۵ سال بعد قراره کنکور ریاضی بدم و مهندسی بخونم و از برنامه‌ریزی برای شروع مطالعه در همون ۵ سال بعد، گل از گلم شگفت و دوباره امید به زندگی‌ام روی ۹۴ سالگی رفت. من عاشقانه خودم رو فدا کردم با پزشکی خوندن، همه‌اش دارم روز دفاع‌ام رو متصور می‌شم که بعدش به بابا می‌گم «
از وقتی ۱۳-۱۴سالم بود دوست داشتم گیاهخوار باشم ! دوره های پنج روزه یا هفت روزه ی گیاهخواری داشتم اما ثابت یا دائمی نبودن. 
یه چند روزی هست که شروع کردم به گیاهخواری و گوشت رو کلا از برنامه ی غذاییم حذف کردم. حس بهتری دارم :)
البته می‌دونم که برای گیاهخوار شدن و گیاهخواری باید مطالعه ی بیشتری بکنم و با غذاهای بدون گوشت بیشتری آشنا بشم 
فعلا تا قبل تابستون به خودم عادت میدم که گوشت مصرف نکنم 
بعد که تابستون شروع شد حتما مطالعه های زیادی میکنم و غ
سلام...حتما خیلی از شما بودین که دوست داشتید برنامه نویسی اندروید رو شروع کنید اما نمیدونستید باید از کجا شروع کنین...اگه میخواید برنامه نویسی روی این پلتفرم رو شروع کنین،فکر کنم به خوندن این مطلب نیاز دارید...پس با ما همراه باشید.....
ادامه مطلب
چرا زمستان بهترین زمان برای شروع درمان رفع موهای زائد شما با لیزر است؟
فصول تغییر می کنند و ماه‌های خنک‌تر در راه هستند. زمان آن رسیده است
که لباس‌های بافت، کلاه های بافت، چکمه ها و … را بیرون بیاوریم. درمان
لیزر را شروع کنیم؟
بله! آیا می‌دانستید در حالی که رفع لیزری مو می‌تواند در هر زمانی از سال
انجام شود، بهترین زمان در سال برای شروع درمان زمستان است؟ بگذارید به شما
بگوییم چرا.

1- به راحتی می توان از قرار گرفتن در معرض نور امتناع کرد.
ب
1. نحوه داشتن برنامه ریزی صحیح
عزیزان سال یازدهم دوستان سال آخری و کنکوری توجه کنید
یکی از اساسی‌ترین عوامل پیشرفت یا شکست در کنکور، برنامه‌ریزی است. اهمیت برنامه‌ریزی برای دانش‌آموزان نیز همچون سایر داوطلبان بر کسی پوشیده نیست. شما دانش‌آموز عزیز کنکوری باید تلاش کنید تا یک برنامه صحیح و اصولی برای خود تنظیم نموده و طبق همان برنامه پیش بروید. به خاطر داشته باشید که اگر واقعاً به برنامه خود عمل کنید، حتماً نتیجه بسیار خوبی خواهید گرفت.
دیروز تصمیمشو گرفتم..یک برنامه برای خودم نوشتم و امروز شروع میکنم...مهم نیست اگه امروز فقط سی درصد اون برنامه رو با موفقیت انجام بدم...چون مطمئنم فردا اون سی درصد میشه چهل درصد..و بالاخره به همین زودیا میرسه به صد درصد و همون موقع ست که برنامه مو عوض میکنم...تا دوباره از سی و چهل شروع کنم و برم بالا(:مینیمم 417 و ماکزیمم 425 روز فاصله دارم تا اون روز(:
یه حس خوبی ته قلبم هست که حالمو خوب میکنه برای اینکه شروع کنم حتی اگه از خیلی کم شروع کنم...دلم نمیخواد
خیلی شکست خوردم و خیلی برنامه ها ریختم و خیلی اعصاب خوردی ها داشتم تا بالاخره فهمیدم:
هرکاری کنی همه برنامه های خوب از فردا اجرا نمی شن!

نمیشه که از فردا هم یرب ورزش کنی، هم شیرینی نخوری، هم مهربون باشی، هم 20 مین مطالعه کنی، هم برنامه های بچه ات رو اجرا کنی ...
با اینکه همش ریزه ریزه و بنظر عملی میاد و هر کدومش یک ماه طول میکیشه تا اجرا بشه یا جا بیفته!
با این همه کاری که داریم پذیرش این موضوع خیلی سخته ولی گویا چاره ای ندارم!
سلامروش های مطالعه زیست شناسی :روش های مطالعه زیست برای دانش اموزان پایه و ودوازدهم متفاوت است.سال دهمی ها توجه کنید: گام اول برای خوندن زیست : بهترین روش برای مطالعه زیست در دهم ، ابتدا تکیه بر کتاب و درک صحیح مفاهیم کتاب و حفظ کردن خط به خط کتاب درسیگام دوم: مطالعه یک درسنامه مناسب یا اگر خودتون در خلاصه نویسی قوی هستید درسنامه رو خودتون بنویسید که قطعا بهتر جواب میده.گام سوم : زدن تست می باشدو نکته مهم اینکه چون تازه وارد سال دهم شدین سعی ک
کافه پازار از سال 1385 در زمینه طراحی برنامه های آندروید در قالب کتابخانه ای شروع به فعالیت کرده است.
شما می توانید برنامه دلخواهتان را بدون محدودیت (در قالب کتابخانه ای) و قوانین چهارچوب کشور ایران از ما بخواهید
از مزایای برنامه می توانید از پنل تبلیغاتی نیز برای برنامه خودتان برخوردار شوید تا به کاربرانی که برنامه شما نصب نموده اند آگهی ارسال نمایید

جهت اطاعات بیشتر کلیک کنید
به اطلاع می رساند مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دوره  ضمن خدمت 32 ساعت  " بررسی ،تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی تزیینات گچی و مبلمان پارچه ای و پلیمری " رشته معماری داخلی با کد 99506617 را به صورت الکترونیکی را در یک مرحله اجرا می نماید. لذا مقتضی است کارشناسان محترم آن اداره در برنامه ریزی و اجرای دوره ی مذکور به نکات زیر توجه فرمایند.1) ثبت نام از 20اسفند ماه تا 24اسفند م
یکی از چیزهایی که به نظرم خوبه براش پول و زمان (دو منبع مهم) تخصیص بدیم، مطالعه است. اینکه مطالعه باید یک عادت بشه و سرانه مطالعه در کشور باید بالا بره و ... خیلی خوبه اما حقیر می خوام روی این موضوع تاکید کنم که به عنوان یک تخصیص منبع به این موضوع نگاه کنیم.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
عرض سلام و ادب خدمت شما بزرگواران و همراهان عزیزبه اطلاع شما عزیزان می‌رسانم، طرح تبیین منظومه فکری مقام معظم رهبری از ۲۵ مهر ۹۶ فعالیت خود را در زمینه‌ی سیر مطالعاتی تمدن‌ساز به صورت سراسری آغاز کرده است. در این برهه‌ی زمانی ۱۱ جلد از کتاب‌های سیر مطالعاتی در سراسر کشور توسط اعضا و مدیریت نمایندگان استان‌ها مورد مطالعه، خلاصه‌نویسی، نکته برداری، مباحثه و ... قرار گرفته است.هم اکنون بی‌صبرانه منتظر زمان شروع تخ
هر داوطلب کنکوری پیش از انجام هر کاری حتی درس خواندن باید مدیریت زمان داشته باشد ، آیا با نحوه مدیریت کردن زمان آشنا هستید ؟ از اهمیت مدیریت زمان آگاهی دارید ؟ اگر بتوانید غول مرحله اول کنکور را شکست دهید ، بی شک تمامی مراحل را نیز می توانید با موفقیت پشت سر بگذارید .
فرض کنید در جلسه کنکور هستید و به دلیل کمبود زمان فرصت کافی برای پاسخگویی به سوالاتی که حتی اغلب آن ها را بلد هستید ندارید ! این مشکل از کجا سرچشمه می گیرد ؟ مدیریت زمان از مهم تری
#اطلاعیه 
با سلام و احترام
به اطلاع می رساند مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی دوره ضمن خدمت ۲۴ساعته  « #بررسی‌تحلیل‌و‌روش‌تدریس‌عربی‌3‌رشته‌ادبیات‌و‌علوم‌انسانی » #پایه‌‌‌دوازدهم با کد 99506381 را به صورت الکترونیکی برای تمام همکارانی که ابلاغ تدریس عربی پایه دوازدهم را دارند، اجرا می نماید.
لذا مقتضی است کارشناسان محترم آن اداره در برنامه ریزی و اجرای دوره ی
مقطعی بود کههم مطالعه زیادی داشتم
هم یادگیری پیوسته 
اما
احساس سنگینی می کردم
احساس بدی همراه من بود
بعد از مدتی تامل و تفکر متوجه شدم که
دلیل این حال بد با وجود مطالعه فراوان 
اینه که به معلومات خودم عمل نمی کنم
به نظرم می رسه 
بجای مطالعه زیاد، عمل اندک
باید رفت به سمت
مطالعه مناسب و کم، عمل زیاد و پیوسته
برنامه نویسی مبحثی است که کم و بیش همه افراد علاقه مند به دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات به آن اشتیاق دارند. گاهی این علاقه آنقدر زیاد می شود که فرد تصمیم می گیرد تا شروع به یادگیری برنامه نویسی کند. اما وقتی وارد دنیای برنامه نویسی می شوند با کوهی از سوالات و زبان های مختلف روبرو میشوند که انتخاب راه برای آنها بسیار سخت می شود.

از کدام زبان برنامه نویسی شروع کنم ؟ کدام زبان برنامه نویسی بهتر است ؟ کدام زبان برنامه نویسی پول ساز تر است؟ و ...

به اطلاع می رساند مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دوره  ضمن خدمت 32 ساعت  " بررسی ، تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی دانش فنی تخصصی فتو گرافیک پایه دوازدهم  " با کد 99506335 را به صورت الکترونیکی برای همکاران حوزه آموزشی  می نماید.لذا مقتضی است کارشناسان محترم آن اداره در برنامه ریزی و اجرای دوره ی مذکور به نکات زیر توجه فرمایند.1) ثبت نام از 19 فروردین ماه تا 24 فروردین ماه و
یک برنامه بوت استرپ اولین کد است که هنگام شروع سیستم کامپیوتری اجرا می شود. کل سیستم عامل بستگی به برنامه بوت استرپ برای کار به درستی به عنوان بار سیستم عامل.

برنامه بوت استرپ
در تصویر بالا، برنامه بوت استرپ بخشی از ROM است که حافظه غیر فرار است. سیستم عامل پس از شروع سیستم کامپیوتری به برنامه RAM بوت استرپ وارد RAM می شود. سپس سیستم عامل شروع به درایور دستگاه می کند.

ادامه مطلب
سلام خدمت دوستان مبتدی و حرفه ای برنامه نویس و وب نویس.......
میخواستم چند کلامی در رابطه با دو زبان برنامه نویسی یعنی جاوا و پایتون صحبت کنم
خیلی دوستان تازه میخوان شروع به یادگیری برنامه نویسی کنند و مشکلشون این هست که کدوم زبان برای شروع بهتره..........
داخل سایت ها و منایع متفاوت با ذکر چند ربان و دلایلی فلان زبان برای شروع بهتر هست اما هیچوت به طور قطعی نمیتونین بگید که این زبان بهترین و قدرتمند ترین زبان هست
چون هر زبانی نقطه ضعف و قوتی داره م
مشاوره تحصیلی یک راه مناسب به منظور هدف گذاری و پیشرفت درسی در سنین کودکی، نوجوانی و جوانی می باشد.
در بخش مشاور تحصیلی مقالات و مراکز برتر مشاوره درسی قرار داده شده است.
مشاوره تحصیلی شامل:چگونگی مدرسه رفتن کودکافزایش انگیزه درس خوانیروش های صحیح مطالعهروشهای تست زنیروشهای درک مطلبتکنیک های یادگیری مفهومی ریاضی و فیزیکروشهای مطالعه دروس نظریروشهای مطاعه صحیح دروس پزشکیروش صحیح برنامه ریزی درسیکاهش استرس امتحانبرنامه ریزی درسیروش مطا
سلام
ثبت نام برنامه های شاد تابستان امسال اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شروع شد.
یکشنبه هر هفته کلاس های آموزی و سه شنبه هر هفته برنامه تفریحی برای کل تابستان فقط 135000 تومان
برای آگاهی دقیق تر از برنامه ها و ثبت نام با شماره
09171063200
تماس بگیرید
محل برگزاری کلاس ها هم شیراز خیابان زند هست
آغاز سال تحصیلی 98-99

هرساله زمان شروع مدارس برای اکثر پایه های تحصیلی اول مهر ماه است که دانش آموزان باید برای آغاز سال تحصیلی خود به مدرسه مربوطه مراجعه کنند همچنین معمولا زمان شروع مدارس برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی به دلیل آشنایی با محیط مدرسه و همچنین دانش آموزان پایه دوازدهم به دلیل برنامه ریزی برای شرکت در کنکور سراسری درثبت نام دانش آموزان در مدارس اعم از دوره ابتدایی و متوسطه ، آغازی مهم و سرنوشت ساز برای کسب موفقیت روزافزون
یه عالمه حرف و خاطره دارم که دلم میخواد بنویسم و ثبتشون کنم ولی انگار حوصله نوشتن ندارم

راستی یادتونه گفتم میخوام برنامه ریزی رو دوباره شروع کنم؟ 
شروع کردم
خیلی خوبه
معمولا بیشتر یا همه ی کارایی که توی لیستم هستن همون روز انجام میشن
ذهنمم برنامه ریز شده به محض اینکه بیدار میشم واحد برنامه ریزیه ذهنمم بیدار میشه و شروع به کار میکنه
همین حس بهتری بهم میده چون وقتم هدر نمیده و همیشه کاری برای انجام دادن هست اصا وقتی باقی نمی مونه که بخوام تو
به اطلاع می رساند مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دوره  ضمن خدمت 32 ساعت  " بررسی ، تحلیل و روش تدریس زیست شناسی  3 پایه دوازدهم و بازآموزی مبانی علمی آن " با کد 99506391 را به صورت الکترونیکی برای  همکاران حوزه آموزشی  اجرا می نماید. لذا مقتضی است کارشناسان محترم آن اداره در برنامه ریزی و اجرای دوره ی مذکور به نکات زیر توجه فرمایند.1) ثبت نام از 19 فروردین ماه تا 24 فروردین و
در این پست می خواهیم اصول اصلی برنامه ریزی های کنکور و آموزش هایی بی نظیر از برنامه ریزی های کنکور را به شما عرضه کنیم. 
این قسمت از سایت دیجی کنکور و این مقاله که لینک شده است ، کپی شده ! لینک مقاله ی برنامه ریزی دیجی کنکور
برنامه ریزی همه جای زندگی شما از اهمیت خاصی برخورداره ! برنامه ریزی داشتن تو تک تک لحظات زندگی می تونه تاثیر عجیبی در موفقیت شما در زندگی شخصی تون داشته باشه! کنکور هم از این موضوع مستثنی نیست ! ما یعنی تیم تحریریه ی دیجی کنک
درود دوستنان
همونطور که در بخش (درباره من) گفتم من در شروع راهم برای اینکه برنامه نویسی رو شروع کنم چندتا اشتباه(فاجعه بود) داشتم که باعث شد چند ما سراغ برنامه نویسی نرم
و الان میخوام براتون شرح کنم :

1_اشتباه در انتخاب زبان برنامه نویسی
شاید شما هم وقتی میخواید اولین زبان خودتونو شروع کنید تو مثله من تو نت سرچ کنید و به همچین چیزایی میرسید:
پایتون اسون ترین زبان برنامه نویسی , پایتون با ساینتکست ساده  و محبوبترین زبان برنامه نویسی  , c مادر هم
       ...وادامه....
به یک موسیقی آرامبخش مانند موسیقی کلاسیک با صدای کم گوش کنید
موسیقی برخی از خستگی‌های مطالعه را کم می‌کند. هرگز بعد از زمانی که معمولاً می‌خوابید مطالعه نکنید در بعدازظهر یا ساعات اولیه عصر مطالعه کنید. اگر فرد سحرخیزی هستید مطالعه اوایل صبح نتیجه خوبی خواهد داشت.
_ نگرش مثبت و برنامه ریزی برای مطالعه راهی به سوی موفقیت است. برنامه‌ریزی زمان انجام کار را برای فرد برجسته و مهم می‌کند.
_ هنگامی که تلاش می‌کنید درس تاریخ ر
زنگ زدن در مراکز آموزشی برای اعلام ساعات شروع و پایان کلاس ها از دیرباز نماد نظم و انضباط در مدرسه بوده و اعلام به موقع و بدون تأخیر زنگ یکی از دغدغه های مدیران مراکز آموزشی می باشد.با نصب این سیستم به زنگ اخبار موجود در مدرسه دیگر نگران اعلام به موقع زنگ ها نباشید.نحوه استفاده از این دستگاه بسیار ساده است برنامه زمانی زنگ ها را وارد برنامه دستگاه نموده و مدت زمان طول زنگ ها را مشخص می نماییم؛ با وصل کردن خروجی دستگاه به زنگ اخبار موجود در مدر
ما زندگی خود را با استفاده از دستگاه های بی شماری به سر می بریم. انقلاب برنامه و  به وسیله برنامه  انقلاب توسعه وب برنامه، همه را به دنیایی نزدیک تر کرده است که در آن تکنولوژی های جدید با سرعت و بدون در نظر گرفتن رشد می کنند.
برای شروع باید اشاره کرد که برنامه وب یک راه کوتاه برای گفتن یک برنامه وب است، یعنی برنامه ای که در مرورگر وب اجرا می شود. توضیح آسان است: این شامل ایجاد یک نوع ارتباط مستقیم بین دسکتاپ دستگاه شما و یک URL است.
بیایید با مزایا
برنامه ی من برای جبران تایم از دست رفته اینه :
قصد ندارم توی باقی ازمون های تابستون قلمچی شرکت کنم.
اولین آزمون مهرماه قلمچی در تاریخ 5 مهر برگذار میشه که یک آزمون تعیین سطحه.
برنامه ی من ، کسب آمادگی برای این آزمون تا 37 روز آینده س .
از این 37 روز اگر یک روز آخر که پنجشنبه قبل از آزمونه فاکتور بگیریم .. 36 روز باقی می مونه.
من قصد دارم مطابق برنامه راهبردی قلمچی در تابستون ، توی این 36 روز درس بخونم و برای آزمون تعیین سطح آماده بشم.
قلمچی در طی تابستو
داوطلبانی که قصد قبولی در کنکور ریاضی 99 را دارند کلیه فاکتور های تاثیر گذار اعم از برنامه ریزی ، مطالعه منابع مناسب ، تنظیم زمان مطالعه و... باید در نظر بگیرند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به همین منظور ، نکات مهمی که باید درباره کنکور ریاضی 99 بدانید را جمع آوری و در یک مقاله در اختیار متقاضیان کنکور سراسری ریاضی ۹۹ قرار داده اند .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/6319/کنکور-ریاضی-99.html

در این صفحه گزارش و تصاویر مربوط به کارگاه مدیریت زمان و برنامه ریزی را که در 12 جلسه در حال برگزاری است مشاهده می کنید.این کلاس با ظرفیتی 20 نفره برپا می شود که الحمدالله با گذشت نیمی از آن مورد استقبال شرکت کنندگان واقع شده و تا اینجای کار توانسته اند برنامه هایی برای مدیریت روزانه زندگی خودشان تدوین کنند و از این پس در جلسات باقی مانده بر اجرای عملیاتی این برنامه تمرکز می شود.

ادامه مطلب
به نام خدا
خب دوستان من صرفا شروع ++c از ابتدا نخواهم گفت :
مطالبی اضافه بر انچه هست خواهم گفت . هدف من تدریس نیست

هدف به اشتراک گذاشتن مطالب است.

خب همین طور که میدانیم هر زبانی یه سری حروف الفبا داره... در زبان های برنامه نویسی ابتدا باید تعریف شه که ما از چه الفباهایی (کتابخانه)  میخواهیم استفاده کنیم
برای این کار از :
#include <name>
#include 'name'
بجای name نام کتابخانه مورد نظرمون رو تایپ میکنیم
در برنامه نویسی کتابخانه های متعددی وجود داره
که من در
1- همه تکلیف و مطالعه خود را در یک جلسه تمام نکنید.آیا همیشه، شب‌ها تا دیروقت به زور پلک‌های خود را باز نگه می‌دارید و وقت و انرژی صرف می‌کنید تا یاد بگیرید. اگر این طور است، زمان تغییر فرا رسیده است.دانش‌آموزان موفق در پاره‌وقت‌های کوتاه مدت، مطالعه می‌کنند و به ندرت مطالعه خود را در یک یا دو جلسه انجام می‌دهند.اگر می‌خواهید، دانش‌آموز موفقی باشید، باید یاد بگیرید، به طور منظم و پیوسته و در دوره‌های زمانی (پاره‌وقت‌های) کوتاه مدت مط
در بعضی مواقع برنامه نیاز است که مقدار شارژ لبتاب را بدست بیاورد.
به عنوان مثال شما یه برنامه سنگین ساخته اید و میخواهید اگر برنامه شما یر روی یک لبتاب اجرا شد مقدار شارژ باتری را بدست آورید و زمانی که مثلا شارژ باتری 30 درصد شد برنامه شما شروع به سبک و بهینه کردن خود کند
یا اینکه مثلا
ادامه مطلب
بسمه تعالی
خلاصه دوجلسه دی ماه شورای دانش آموزی آموزشگاه نیایش  که در تاریخ های 98/10/1 و 98/10/22 در نماز خانه آموزشگاه برگزار شد ، از این قرار می باشد :
1) با توجه به فصل امتحانات انجمن علمی آموزشی و مهارتهای زندگی برآن شدیم که علاوه بر ارائه مطالب مشاوره ای تغذیه ، چگونگی بهبود مطالعه ، ساعات خواب و ....... را در مراسم صبحگاه ، اختصاص ساعات تفریح به مطالعه ، و برقراری کلاس های کمک درسی ، و کمک  دانش آموزان قوی تر در دروس مشکل و......
2) برنامه ریزی جهت برگ
دستور جلسه:
برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت هفته ی کتاب وکتابخوانی 
برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت شهادت امام حسن عسگری
برنام ریزی برای تمرینات سرود همگانی
توجیه دانش آموزان برای شرکت در مسابقات فرهنگی هنری
برپایی نمایشگاه کتاب
برنامه ریزی برای بزرگداشت شهادت امام حسن عسگری ع 
برنامه ریزی جشن آغاز امامت امام زمان(عج)
 برنامه ریزی جشن هفته وحدت ومیلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص)
معرفی دانش آموزان ضعیف درسی برای تشکیل کلاسهای تقویتی وکمک دانش
به اطلاع می رساند مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری انجمن اولیا و مربیان دوره ضمن خدمت 18ساعته «شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش» با کد  ۹۹۵۰۶۴۰۲ را به صورت الکترونیکی برای تمام همکاران حوزه آموزشی در یک مرحله اجرا می نماید.لذا مقتضی است کارشناسان محترم آن اداره در برنامه ریزی و اجرای دوره ی مذکور به نکات زیر توجه فرمایند.1.تمام همکاران حوزه آموزشی می توانند در دوره مذکو
واقعا بیست و چهار ساعت که ده ساعتشو خوابم کمه :(
ینی من چهارده ساعت رسما بیدارم :|
سه ساعتشم که خوردن و اینا
میشه ۱۱ ساعت
پنج ساعتشو پا گوشیم 
میشه شش ساعت
سه ساعتش رو که ولو شدم رو تخت زل زدم به سقف 
میمونه ۳ ساعت دیگه
که اونم معلوم نی چیکار دارم میکنم :|
.
.
.
باید شروع کنم به برنامه ریختن اینطوری نمیشه
سال کنکور با تمام مزخرفیش خوبیش این بود که ادم شده بودم و اومده بودم رو برنامه و وقت زیادم میوردم ...
( بدترین فوشی که بلدید ) نثارِ این احوالِ من ...
میدونی فرق الان من با چند سال پیشم چیه؟من حالا بیش از یک سال توی صنعت کار کردم.وقتی درس میخونم کاملا کاربردی بودن یا نبودنش و اهمیتش رو درک میکنم.مطالعه میکنم که بفهمم در صنعت چطور خواهد شد ، نه اینکه صرفا بعدش بتونم یه سوال رو حل کنم.کاش همه ما مهندس ها رو قبل از تحصیل یا اواسط تحصیل مجبور میکردن یک سال توی صنعت کار کنیم و بعد دوباره مباحث آکادمیک رو دنبال کنیم.
البته این تفکر اشتباهه که فکر کنید تمام مسائل آکادمیک باید Practical باشند.قطعا مبنا و
تفکرو سبک زندگی
 -نکات کلیدی را که در انتخاب اهداف مطالعه باید در نظر داشت باشیم بیان کنید ؟ 
 -مدیریت زمان به چه معناست؟
- هدف به چه معناست ًاهداف به چند دسته  تقسیم میشوند ؟ 
 -اهمیت برنامه ریزی و مدیریت زمان چیست ؟
سوالات کامل در قسمت ویژه دانش آموز
سلام 
من امسال سال دومیه که میخوام در کنکور شرکت کنم، رشته ام انسانیه، مشکل من اینکه اصلا نمیتونم برنامه ریزی کنم و به اون برنامه ریزی هم پایبند بمونم، پارسال بخاطر همین مسئله بود که کنکورم رو خراب کردم، هی امروز و فردا میکردم تا رسیدم روز کنکور رسید.
امسال میخواستم آزمون های قلمچی شرکت کنم یا مشاور بگیرم اما متاسفانه توان مالیش رو نداشتم و بیخیالش شدم، 
از اول مهر امسال هم هی برنامه ریزی میکنم هی ولش میکنم، یکی از دلایل اینکه هم ولش میکنم
دوستان عزیزم سلام بعد از آموزش نرم افزار های مختلف برنامه ریزی این بار به سراغ آموزش google calendar یکی از برجسته ترین های حال حاضر در زمینه برنامه ریزی روزانه و سالانه میریم.
توی این صفحه در یک ویدیو کامل آموزش این نرم افزار برنامه ریزی کاربردی رو براتون گذاشتم اما میخوام قبل از دیدن ویدیو توضیحاتی هم خدمتتون بدم.
چرا آموزش google calendar ؟
همان طوری که از اسمش هم پیداست این نرم افزار یا اپلیکیشن که در همه سیستم عامل ها هم وجود داره توسط شرکت بزرگ گوگ
#نشریه | نسخهٔ الکترونیکی گاهنامه مکتوب "کلاسِ درس" - شماره نخست (اسفندماه 98)
در این شماره #بخوانید :
مهارت های مطالعه و برنامه‌ریزی بهترکار با تحصیل!؟ ؛ ترم۲ راچگونه شروع کنیم ( #ویژه ورودی ها)چگونه از درس خواندن لذت ببریم !اگروقت درس‌خواندن ندارید، بخوانید!

دانلود مستقیم نسخه الکترونیک نشریه ​​​​​​​
سنگین ترین ساعت مطالعه چه زمانیه ؟! 
خب بذار صحبتمو با مثال بهت بگم
ماهی ۵ کیلو کاهش وزن
روزی ۳۰۰ تا تست
هر آزمون ۱۰۰۰ تا افزایش تراز
خب این شد یه سناریو 
حالا سناریوی بعدی ...
ماهی ۱ ‌کیلو کاهش وزن
روزی ۱۰۰ تا ۱۲۰ تا تست
هر آزمون ۴۰۰ تا افزایش تراز
اینم سناریوی دوم ...
خودت وقتی دومی رو میخوندی حس بهتری نداشتی ؟ 
البته خب اولی زیباتر بود قبول دارم 
منتهی دومی رو که خوندی حس کردی واقعی تره
حس کردی دست یافتنی تره
و زیباییش دقیقا به همین واقعی تر بو
چراغ مطالعه با لامپ برای تامین روشنایی در زمان شب و یا مکان‏های ‎بدون نور طبیعی کاربرد دارند. در گذشته چراغ مطالعه با لامپ‏های ‎رشته ای کار می‎کرد. میزان روشنایی آنها زیاد و زننده بود. در عین حال میزان مصرف برق بیشتری داشتند. اکنون چراغ مطالعه SMD و چراغ مطالعه LED در بازار موجود است. لامپ‏های ‎جدیدی که برای این محصولات استفاده می‎شود، نور و روشنایی بیشتری دارند. طول عمر آنها بادوام و مصرف انرژی کمتری دارند. در ادامه به معرفی هر یک از این مح
به اطلاع می رساند مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دوره  ضمن خدمت 32 ساعت  " بررسی ،تحلیل و روش تدریس فیزیک 3 پایه دوازدهم " با کد 99506389را به صورت الکترونیکی برای تمام همکاران حوزه آموزشی در یک مرحله اجرا می نماید. لذا مقتضی است کارشناسان محترم آن اداره در برنامه ریزی و اجرای دوره ی مذکور به نکات زیر توجه فرمایند.1) تمام همکاران حوزه آموزشی می توانند در دوره مذکور شرکت نم
شب امتحان چگونه درس بخوانیم؟
((ادامه مطلب)).......
۶-یه راهنمای مطالعه درست کن
راهنمای مطالعه یه روش موثر برای وادار کردن خودت برای مطالعه ی تمام بخش ضروری کتاب هستش. این کار همچنین باعث میشه که همیشه تاریخ امتحان ذر ذهنت باشه تا زودتر واسش آماده بشی. لیست همه ی بخش هایی که باید برای امتحان آماده کنی، مثل کلسد واژه ها، تاریخ ها و مفاهیم رو آماده کن.
*دوستت یا هم کلاسیت ممکنه این راهنمای مطالعه رو آماده کرده باشه، پس میتونی ازش بخوای که اونو بهت قر
آموزش رویت برنامه های تجدید نظر
برنامه ها - که اطلاعات استخراج شده از خواص عناصر مختلف پروژه را نشان می دهد - ستون فقرات BIM هستند. در این دوره نحوه کار با آموزش رویت برنامه های تجدید نظر را در Revit کاوش کنید.
مربی اریک وینگ با تمرکز بیشتر بر روی "من" برای اطلاعات در BIM ، مربی اریک وینگ نحوه چاله زدن به پایگاه داده Revit و جستجوی داده ها از مدلهای شما را نشان می دهد.
اریک چند برنامه استاندارد مانند درب ، پنجره و اتاق را تحت پوشش قرار می دهد و سپس به ویژگ
ایجاد یک برنامه وب با سیلی از مشکلات و چالش ها همراه است. هنگامی که ایده خود را نهایی کرده و ساخت آن را شروع می کنید ، باید بدانید که چگونه می خواهید آن را بسازید. برخی از عناصری که باید در نظر داشته باشید شامل رویکرد توسعه و همچنین کلیت برنامه و قابلیت استفاده است. باید فریم ورکی را انتخاب کنید تا به شما در صرفه جویی در وقت در طول توسعه کمک کند.

در این پست به معرفی مفهوم فریم ورک های وب و مزایای وب اپلیکیشن ها می پردازیم. سپس نکاتی را که باید هن
امروز خواستم برای امتحان دوشنبه شروع کنم
هرچندکه فردا هم وقت هست ولی حقیقتا این ترم دیگه حوصله ی اعتراض زدن و پیاده روی تا دفتر استاد رو ندارم
یه فکر خوب به سرم زد!
ساعت مچی قدیمیم رو بستم به دستم تا حواسم باشه وقت استراحت بین مطالعه م بیشتر از چندساعت نشه
آخر شبی متوجه شدم بند ساعتم باز شده و یه جایی افتاده
شروع بدی نبود، ولی فردا مجبورم کل کتاب فارماکولوژی کاتزونگ رو بخونم
روان‌شناسی کاربرد زیادی در برنامه‌ریزی شهری دارد. مطالعه بر روی چگونگی کارکرد اجتماعی، نیازهای روان‌شناختی مردم و علایق و سلایق آن‌ها در باید برنامه‌ریزی رشد شهرها در نظر گرفته شود.به عقیده جیفورد (Gifford)چارچوبی از نقطه نظرات، تحقیقها و فرضیات را فراهم می آورد که می تواند به ما در درک بهتری از روابط متقابل انســــــان و محیط اطراف، کمک کند.روانشناسی محیطی مطالعه پیچیده بین مردم و محیط اطرافشان است. روانشناسی محیطی با شـاخه اصــــــلی ر
نوع مطالعه و شدت مطالعه در نوع نگرش و سبک زندگی انسان ها تاثیر شگرفی دارند
اگر می خواهیم زندگیمان رنگ و بوی خاصــــــی را بگیرد در انتخاب کتــــاب ها و شدت
مطالعه هایمان دقت کنیم که بیشترین نقش را در شخصیت ما و زندگی ما بازی میکنند.
ادامه مطلب
همه تکلیف و مطالعه خود را در یک جلسه تمام نکنید
آیا همیشه، شب‌ها تا دیروقت به زور پلک‌های خود را باز نگه می‌دارید و وقت و انرژی صرف می‌کنید تا یاد بگیرید
اگر این طور است، زمان تغییر فرا رسیده است
دانش‌آموزان موفق در پاره‌وقت‌های کوتاه مدت، مطالعه می‌کنند و به ندرت مطالعه خود را در یک یا دو جلسه انجام می‌دهند
اگر می‌خواهید، دانش‌آموز موفقی باشید، باید یاد بگیرید، به طور منظم و پیوسته و در دوره‌های زمانی (پاره‌وقت‌های) کوتاه مدت مطال
دستور جلسه:
برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت هفته ی کتاب وکتابخوانی 
برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت شهادت امام حسن عسگری
برنام ریزی برای تمرینات سرود همگانی
توجیه دانش آموزان برای شرکت در مسابقات فرهنگی هنری
برپایی نمایشگاه کتاب
برنامه ریزی برای بزرگداشت شهادت امام حسن عسگری ع 
برنامه ریزی جشن آغاز امامت امام زمان(عج)
 برنامه ریزی جشن هفته وحدت ومیلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص)
معرفی دانش آموزان ضعیف درسی برای تشکیل کلاسهای تقویتی وکمک دانش
روز عروسی، روزی به یادماندنی و خاطره انگیز برای عروس و داماد است و همین امر سبب ایجاد استرس و هزینه های سنگین برای یک مراسم عروسی می گردد. برنامه ریزی عروسی (برنامه ریزی مجالس و یا تشریفات عروسی) در ایجاد نظم فکری، کاهش استرس و کاهش مخارج عروسی مفید می باشد ولی از سوی دیگر ممکن است مشکل و گیج کننده به نظر آید. اینجاست که شغل برنامه ریز عروسی (برنامه ریز مجالس) به کمک عروس و داماد آمده، به مدیریت صحیح اقدامات قبل و حین عروسی پرداخته و با گرفتن تخ

به نام خدای مهربان
ما دو دسته دانش آموز داریم
دسته اول
که ساعت مطالعه بالایی دارن اما همیشه از حجم مطالبی که در طول روز میتونن جمع کنن ناراضی هستن و زمان مطالعه همیشه حواسشون پرت میشه و همین عامل باعث میشه که کیفیت مطالعه و بازدهی اونها پایین بیاد
اما دسته دوم
که شاید ساعت مطالعه انچنان زیادی هم نداشته باشن اما زمانی که دارن مطالعه میکنن تمام توجه و تمرکزشون سمت مطالع
سلام به همه همراهان گرامی

بالاخره بعد از 3 سال انتظار نسخه کامل این برنامه‌ی کاربردی رو منتشر کردن که منم خیلی خوشحالم. چرا خوشحالم؟ برای اینکه این برنامه واقعا برای کسانی که تازه شروع میکنن به طراحی با سیستم راحته و قابل فهم تر هست نسبت به بقیه برنامه های طراحی مثل Illustraitor یا Blender  که خودم بعد از کار با Inkscape رفتم سراغ اون برنامه ها که کمی کامل تر از این برنامه بودن. و فقط هم یک دلیل داشت ابزارهایی که توی اون برنامه ها بود خب کامل تر بودن و این
همون طور که گفته بودم باید ۳۰ روز به یه برنامه روزانه عمل کنم.به عنوان شروع امروز خیلی خوب بودم.شاید اگه قبلا در کل عمرم ، ۶ ماه رو دقیقا همینجوری بودم ، الان اینقدر محتاج کار و پول نبودم.
به هر حال فرصت ها سوختن و من با بی توجهی از دستشون دادم.اما مطمئنم باز هم از این فرصت ها نصیبم خواهد شد.مهم اینه که با کمال آمادگی به سراغشون برم.
بازی تاتنهام و آرسنال رو هم از دست دادم.الان خلاصش رو دیدم ، عجب بازی ای بوده!
پتروشیمی سبلان هم که یه مدت پیش آزمو
پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی برای بسیاری از برنامه ها و وب سایت ها است. در این مقاله، ما خواهیم دید که آیا پی اچ پی دشوار است و چگونه می توانید در آن مهارت داشته باشید.
پی اچ پی چیست و برای استفاده دشوار است؟
پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی محبوب منبع باز برای توسعه وب است. بسیاری از وبسایتها از PHP، از جمله فیس بوک، به دلیل ماهیت آسان آن استفاده میکنند، از جمله کدگذاری جاسازی شده برای HTML. به طور کلی، پی اچ پی به عنوان یک زبان برنامه نویسی آسان برای
سلام جای دوستان خالی امروز حدود 140 صفحه از کتاب شهید قهرمان ابراهیم هادی را مطالعه کردم. بسی خوش گذشت. دوستانی که این کتاب ارزشمند را مطالعه نکردند حتما سریعتر وقت بگذارند مطالعه کنند و  دوستانی که قبلا مطالعه کرده اند وقت بگذارند دوباره مطالعه کنند.
یاد آن سخن استاد پناهیان افتادم که گفتند : میتوانید زندگی خود را به دو قسمت تقسیم کنید ، یکی قبل از مطالعه کتاب شهید هادی و دیگری بعد از مطالعه کتاب شهید .
در پناه حق
آرون افشار با نام اصلی وحید اولین بار با اجرای قطعه جانم باش وارد عرصه موسیقی شد و به شهرت رسید. این خواننده جوان یک برادر کوچکتر از خود دارد و در کنار پدر و مادرش زندگی می کند و مجرد می باشد. این خواننده پاپ در برنامه های تلویزیونی حضور فعال دارد و به تازگی در برنامه دورهمی مهران مدیری نیز حضور یافته و اما بیشترین شهرتش به خاطر اجرای برنامه و حضور در برنامه خندوانه بوده است. در ادامه جزئیات زندگی آرون افشار خواننده جوان و آینده دار کشورمان ر
پنج روز از ۹۸ گذشته حس میکنم تبریک نداره وقتی نه برنامه ای دارم و نه تا الات کار مفیدی انجام دادم
دلم برای انگشترم تنگ شده و حیف که نمیشه اینجا بندازم دستم
دلم واسه دانشگاه تنگ شده ... واسه شلوغیش... والبته داشتن برنامه ش...
حالم از ابن فکرا هم بد میشه...... چند نفر مثل من هستند که دانشگاهشون از شهرشون انقد دور باشه و همونقد که اونجا دلشون واسه خونه تنگ میشه ؛ تو خونه دلتنگ دانشگاه بشن.
اصن این که حس تعلق و عدم تعلقت هردو هم زمان به دو جا باشه خوبه یا
سلام. من میلیونها نوع رژیم رو امتحان کردم و از قضا موفق هم شدم اما اراده‌ی نگه داشتن وزنی که بهش رسیدن بودم رو نداشتم در نتیجه وزنم هربار از سری قبل بالاتر رفت و الان رسیده به چیزی که در استاتوس وبلاگم نوشتم.اینبار می‌خوام تلاش کنم از طریق رژیم «روزه‌داری متناوب» یا intermittent fasting برای کاهش وزن اقدام کنم. درباره‌ش یسری مطالب تو وب فارسی خوندم اما نیاز دارم بیشتر درباره‌اش مطالعه کنم. با اینحال نظرم روش مثبته و از امشب شروع میکنم ببینم به کجا
یکی از مراحل برنامه ریزی عروسی، انتخاب تشریفات عروسی است. امروزه تشریفات مجالس به یکی از مهم ترین بخش های جشن عروسی بدل شده است بطوریکه می تواند روز عروسی تان را برای همیشه ماندگار کند. پس از مطالعه این مقاله، با وظایف، هزینه و ویژگی های تشریفات عروسی خوب آشنا خواهید شد.

مطلب راهنمای انتخاب تشریفات عروسی را مطالعه کنید
برنامه نویسی چیست
پیش نیاز های آموزش برنامه نویسی
ابزار توسعه برنامه نویسی
برنامه نویسی را از کجا شروع کنیم ؟
فرانت اند چیست ؟ و مهارت های توسعه دهنده Front End چیست؟
Backend چیست و برنامه نویس بک اند کیست؟
وب سرویس چیست؟ ‏
پروتکل FTP چیست و چه کاربردهایی دارد؟
چرا باید از یک فریمورک PHP استفاده کنیم؟
پروتکل HTTP چیست؟
پروتکل https چیست؟
DNS یا دی ان اس چیست؟
سرور چیست؟
پایگاه داده چیست ؟
باگ چیست ؟
وب سرور (web Server) چیست؟
PHP چیست؟
یادگیری php : پیش نیاز یادگیری ph
۱- مطالب را برای خود جالب و جذاب کنید 
یک بحث کاملاً جدی و منطقی انگیزه لازم را به شما نمی‌دهد و شما بعد از مدت کوتاهی دلسرد شده و مطالعه کردن را رها می‌کنید، و تجربه نیز ثابت کرده که انگیزه‌هایی مثل رفتن به دانشگاه خوب و یا ساختن آینده‌ای رویایی نیز انگیزش لازم را برای شخص فراهم نمی‌کند، حال سؤالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که چگونه مطالبی  که قرار است بیاموزیم را برای خود جذاب و لذت‌بخش کنیم تا از خواندن و فراگیری آن‌ها خسته نشویم
منابع لازم برنامه ریزی کنکور تجربی 99
منابع دروس عمومی جهت برنامه ریزی کنکور تجربی 99
منابع دروس اختصاصی جهت برنامه ریزی کنکور تجربی 99
برقراری تعادل میان دروس عمومی و اختصاصی
تاثیر کرونا بر برنامه ریزی کنکور
چگونه برنامه ریزی درستی برای کنکور داشته باشیم؟
برنامه‌ریزی کنکور تجربی همواره به عنوان یکی از موضوعات مهم در تمامی مراکز در کانون توجه بوده است موضوع برنامه‌ریزی در تمامی مراحل زندگی نقش بسیار مهمی دارد این موضوع برای مطالعه و به و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها